This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+420 722 577 588

Friday, April 19, 2019
Warning: imagejpeg(/DISK2/WWW/restauracebavaria.cz/www/cache/jw_simpleImageGallery/jwsig_cache_e2dee815c5_25787867.jpg): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/restauracebavaria.cz/www/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery/includes/helper.php on line 134

Restaurace Bavaria

Hledáte-li restauraci, kde se bude personál soustředit na Váš žaludek a chuťové buňky, pak přijďte k nám. Nebudete-li si vědět rady, rádi Vám poradíme se skladbou Vašeho menu a pomůžeme doladit drobné detaily přípravy Vašeho pokrmu. Při výběru vhodných nápojů, pro zvýšení chuťového požitku, budeme stát po Vašem boku a povedeme Vás ke správné volbě. Chcete oslavit narozeniny s přáteli, nebo si v klidu vychutnat ve dvou sklenku vína - přijďte.

 

Specialitou restaurace jsou grilované steaky a ryby, dále čerstvé zeleninové saláty, ale i výběr pokrmů těstovinových, rizot a restovaných brambor. Nechybí obligátní nabídka bezmasých pokrmů a moučníků.

Pořádáme také tzv. "Společenské akce", kdy slouží naše prostory pro bohulibé potřeby, například somelierů, kdy při ochutnávce a přednášce o krásách vín, doplňujeme jednotlivé "vzorky" správným pokrmem, který bezpečně vyzdvihne právě vychvalované vlastnosti.

 {gallery}portfolio/restaurace{/gallery}

OLEJ "SOTO VINUÉ"

Vyzkoušejte kvalitu a hlavně chuť olivového oleje ze Španělska >>>

BUĎTE V KONTAKTU

Restaurace Bavaria
Palackého 61
353 01 Mariánské Lázně
IČO: 29158214
T +420 722 577 588
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scroll to top